8 מעילי הפרווה של 8 הגברים השונים ביותר שאתה דורש את עונת החורף הזו

March 21, 2023 0 Comments

עם שלג כמו ג’רזי קרוז אזול גם הקרח בצורה הטובה ביותר מעבר לפינה, זה הזמן בשנה להתחיל לתעדף את המשימה להישאר חמה כמו גם יבשה.

8 פרוות הגברים השונים ביותר מעילים את דרישתך בחורף הקרוב

ואף על פי שכל סוג של גדול עומד לספק את הצרכים האלה, צריך להיות חלק גדול שהאמין שנכנס למעיל עונת החורף שלך. מעילי פרווה אמיתיים הם תמיד אפשרות בולטת כאשר מצב מזג האוויר הקריר יותר מתגלגל, בעיקר בגלל יכולתם הבולטת לייצר ג’רזי א.ז. אלקמאר חום, הנוחות המדהימה שלהם, כמו גם העמידות המטורפת שלהם. אולם מסיבה כלשהי, מעילי הפרווה של גברים פשוט לא מקבלים את העניין המגיע להם. במאמר זה, אנו מדברים על מעילי הפרווה הפופולריים ביותר של השנה, כמו גם מדוע אתה צריך להוסיף אחד לעגלה שלך מייד.

1. ז’קט מפציץ פרוות שועל עור הפיך

בעבודת יד ביוון, העור כמו גם מעילי מפציץ פרווה עור שחור הם הבגד המושלם והעמיד במים עמיד במים להוסיף לארון הבגדים שלך השנה. מעילים אלה כוללים מכסה המנוע, עור כבש אותנטי, כמו גם פרווה של גריס פוקס על הצווארון. זה מלוטש, מודרני, כמו גם מביא משמעות חדשה לנוחות כמו גם לנשימה. לבש אותו בצד העור או הפרווה כדי לשנות את המראה שלך תלוי ביום.

2. מעיל פרווה של ברדס ברדס

כדי באמת לרשת כמו מלך, עליכם לשמח כמו אחד, כמו גם דבר לא מציין אצולה כמו מעיל פרווה של סייבל בעבודת יד. מרופד בסאטן אמיתי, כמו גם בכיסים הכלולים, המעיל המקסים והגמיש הזה בטוח יגרום לכם לכבוד מיידי כמו גם להתפעלות. הפרווה של סייבל רוסית מוערכת ביותר למבנה ללא תחרות כמו גם לחום, ולכן מעיל זה מובטח לשמור על נעימה, ללא קשר לטמפרטורה.

3. ז’קט פרווה של קופנהגן צ’ינצ’ילה

זמין עם עור כמו גם בלעדיו, ז’קט פרווה של צ’ינצ’ילה הוא שיטה מובטחת אחת להביא חיוך לפנים שלך. סגנון זה מראה הלך רוח מגניב ובלתי מצליח, כמו גם מציע רירית נבדקת המספקת מבנה כמו גם ניגודיות חזותית אטרקטיבית. בעור, הז’קט מצהיר אמירה חזקה תוך חסימת מוחלטת לחלוטין כמו גם יצירת בידוד תרמי נוסף.

4. פרוות לינקס כמו גם מעיל צווארון דביבון

חָסוֹן. מחוספס. מִתאוֹשֵׁשׁ מַהֵר. מעיל הפרווה של Lynx מציע מראה בלתי מנוצח עבור האיש ההרפתקני. צווארון הדביבון מפגיש את היצירה כולה, ומשלב חום עם המראה הכפרי האותנטי המחובר בדרך כלל עם מעילי הפרווה של גברים. מעילי פרווה של לינקס הם גם צפופים למדי מבלי להיות כבדים, מה שמאפשר לבידוד יוצא מן הכלל כמו גם לנוחות מירבית.

5. מעיל תעלת פרווה בונה

להפתעתם של רבים, פרווה בונה רכה ביותר. זה גם די קל משקל, כמו מבנה הקטיפה החלק. זה הופך את מעיל תעלת פרוות הבנה המעורער לתוספת האידיאלית לכל סוג של ארון מעילים עכשווי. עם רירית סאטן כלולה, ז’קט זה מובטח להיות קשוח, עמיד, כמו גם עזרה בהדחיית מים. זה באמת מתאים לכל סוג של מראה בעונת החורף.

6. מעיל פרווה מינק

יש סיבה שמעילי פרווה של מינק נשארו בולטים כל כך הרבה זמן, כמו גם מאז החום המדהים שלהם, הנוחות והעמידות שלהם. מעילי פרווה מינק מציעים תחושה רכה משיי כמו גם הם תמיד בסגנון כמו גם יכולים להתאים כמעט לכל סוג של מראה או סגנון. ז’קט מפציץ מינק זה משלב מותניים אלסטיים כמו גם אזיקים כדי לסייע לכם להתענג עליו עוד יותר.

ראה גם

אופנת חורף
מושגי הלבוש “ויברציות פריזיות” יהיו המשרד הבא שלך למשרד החורף הזה בחורף הקרוב

7. פארק פוקס פרווה מרופד

פרווה, כמו גם פרוות שועל במיוחד, לא רק עבור הנשים? יוקרה זו, מהשורה הראשונה, שועלת שועל, מרופדת פרווה, מ- Skandanavik Fur, מציעה בחור אמיתי עם חום, נוחות, כמו גם קשיחות במשך שנים. גיא השתמשו בפרווה ג’רזי ססואולו מכיוון שתחילת הזמן, כמו גם תוספת זו לארון הבגדים שלכם, מובטחת שתבטל כל סוג של לבוש שתבחר ללבוש.

8. מעיל חוצה שועל

בצבע עשיר יותר מאשר שועלים קונבנציונליים פרוות מעיל הפרווה החוצה-פוקס מועיל לבחורים המחפשים אביזר פרוע וכפרי לארון שלהם. סוג זה של פרווה נדיר בהרבה מפרוות שועל אדום כמו גם צורח יוקרה. פוקס תמיד תהיה בחירת פרווה בולטת עבור ארון הבגדים שלך, במיוחד מכיוון שמגוון הצבעים הרחב וכן שערות שמירה זוהרות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *